LAB - uddannelses-/kontanthjælp

Kontakter

Myndighedssagsbehandler (unge tættest på ordinær uddannelse/arbejde)
Jakob Andersen
Tlf: 2922 2750
Mail: jakob.andersen@odder.dk

Myndighedssagsbehandler (unge tættest på ordinær uddannelse/arbejde)
Zami Krogh
Tlf: 5138 6183
Mail: zami.krogh@odder.dk

Myndighedssagsbehandler (Unge med udfordringer, udover manglende uddannelse/ledighed)
Iuliana Samsing
Tlf: 2922 2746
Mail: iuliana.samsing@odder.dk

Myndighedssagsbehandler (Unge med udfordringer, udover manglende uddannelse/ledighed)
Michael Bang
Tlf: 5138 6166
Mail: michael.bang@odder.dk

Myndighedssagsbehandler (Unge med udfordringer, udover manglende uddannelse/ledighed)
Pia Nøhr Kristensen
Tlf: 2422 8695
Mail: pia.kristensen@odder.dk

Leder
Mette Møller Johannesen
Tlf: 2164 5826
Mail: mette.johannesen@odder.dk

Links