Serviceloven 15 – 18 år samt efterværn til det 23 år

Kontakter

Myndighedssagsbehandler, unge med særligt behov for støtte
Kjeld Pedersen
Tlf: 8780 3406
Mail: kjeld.pedersen@odder.dk

Myndighedssagsbehandler, unge med særligt behov for støtte
Maria Johanne Hedegaard
Tlf: 2922 2766
Mail: maria.hedegaard@odder.dk

Myndighedssagsbehandler, unge med særligt behov for støtte
Mette Wittkopf Rasmussen
Tlf: 2922 2706
Mail: mette.rasmussen@odder.dk

Myndighedssagsbehandler, unge med særligt behov for støtte
Tina Brandt Hedegaard
Tlf: 2922 2768
Mail: tina.brandt@odder.dk

Myndighedssagsbehandler, unge med handicap
Ezma Cetinkaya Acar
Tlf: 2346 3453
Mail: ezma.acar@odder.dk

Myndighedssagsbehandler, unge med handicap
Rikke Liboriussen
Tlf: 8780 3405
Mail: rikke.liboriussen@odder.dk

Leder
Mette Møller Johannesen
Tlf: 2164 5826
Mail: mette.johannesen@odder.dk

Links