Jobcenter Odder

Arbejdsopgaver
Den arbejdsmarkedsrettede indsats for ledige, uanset om de er forsikrede eller ikke-forsikrede. Endvidere af indsatsen i fht. sygemeldte og personer med nedsat arbejdsevne. Sygedagpenge og virksomhedsrettede indsats, hvor opgaven er at rekruttere til og formidle job til både forsikrede og ikke-forsikrede. Afklaring i forhold til førtidspension.

Ansattes e-mail adresser

/

Afdelingens e-mail jobcenter@odder.dk
Ole Stounbjerg Jobcenterchef
Tlf.: 87 80 34 33
E-mail: ole.stounbjerg@odder.dk
Susanne Lund Jensen Stedfortræder
E-mail: susanne.jensen@odder.dk
Nader Alimardani E-mail: nader.alimardani@odder.dk
Elsebeth Damtoft Bertelsen E-mail: elsebeth.bertelsen@odder.dk
Henrik Berthelsen E-mail: henrik.berthelsen@odder.dk
Henning Boldsen E-mail: henning.boldsen@odder.dk
Claudia Brosbøl E-mail: claudia.brosboel@odder.dk
Bjarne Brændbyge E-mail: bjarne.braendbyge@odder.dk
Jørgen Christensen E-mail: jorgen.christensen@odder.dk
Sarah Clausen E-mail: sarah.clausen@odder.dk
Christina Clemmensen E-mail: christina.clemmensen@odder.dk
Martin Dahm E-mail: martin.dahm@odder.dk
Laila Dueholm E-mail: laila.dueholm@odder.dk
Tove Erfurt E-mail: tove.erfurt@odder.dk
Karina Erichsen E-mail: karina.erichsen@odder.dk
Susanne Flytkjær E-mail: susanne.flytkjaer@odder.dk
Katja Hansen E-mail: katja.hansen@odder.dk
Gowana Ibrahim E-mail: gowana.Ibrahim@odder.dk
Marianne Jensen E-mail: marianne.jensen@odder.dk
Tina Weigelt Jensen E-mail: tina.jensen@odder.dk
Louise Brøbecher Jørgensen E-mail: louise.jorgensen@odder.dk
Natasia Kaltoft E-mail: natasia.Kaltoft@odder.dk
Carsten Kjærgaard E-mail: karsten.kjaegaard@odder.dk
Gitte Kristensen E-mail: gitte.kristensen@odder.dk
Zami Krogh E-mail: zami.krogh@odder.dk
Stina Kruuse E-mail: stina.kruuse@odder.dk
Charlotte Kvist E-mail: charlotte.kvist@odder.dk
Malene Langberg E-mail: malene.langberg@odder.dk
Marianne Larsen E-mail: marianne.larsen@odder.dk
Lene Laugesen E-mail: lene.Laugesen@odder.dk
Björn Lundgren E-mail: bjorn.lundgren@odder.dk
Heidi Lykke E-mail: heidi.lykke@odder.dk 
Hanne Madsen E-mail: hanne.madsen@odder.dk
Merete Dollerup Nielsen E-mail: merete.nielsen@odder.dk
Bente Nørgaard E-mail: bente.norgaard@odder.dk
Helle Normand Olsen E-mail: helle.olsen@odder.dk
Tina Plejdrup E-mail: tina.Plejdrup@odder.dk
Stefan Plohmann E-mail: stefan.plohmann@odder.dk
Karen Qvist E-mail: karen.qvist@odder.dk
Anja Saugberg E-mail: anja.saugberg@odder.dk
Malene Rauff E-mail: malene.rauff@odder.dk
Pia Orlowitz Rasmussen E-mail: pia.rasmussen@odder.dk
Line Maria Olsen Ronøe E-mail: line.olsen@odder.dk
Lone Rydgaard E-mail: lone.rydgaard@odder.dk
Iuliana Samsing E-mail: iuliana.samsing@odder.dk
Helle Stokholm E-mail: helle.stokholm@odder.dk
Sophie Søvang E-mail: sophie.soevang@odder.dk
Lise Vestergaard E-mail: lise.vestergaard@odder.dk
Bilge Üsüdür E-mail: bilge@odder.dk